Nuk ka fitues në derbin e Premier League (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

15110298_10154227976362746_754839030617630838_oNdeshja mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1.

Takimi në pjesën e parë nuk prodhon, ndërsa në minutën e 68′ erdhi goli i United me anë të Juan Mata. Arsenal hidhet në sulm, ku bën disa ndryshime në sulm.

Vetëm pak sekonda që kishte hyrë në lojë dhe me prekjen e parë të topit shënon edhe golin e barazimit. Ishte Olivier Giroud, ai i cili barazoi rezultatin për Arsenalin në 1-1.

Kështu ndeshja mes Manchester United dhe Arsenalit është barazuar në minutën e 89’. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.