Nuk ka kushte, arbitri urinon në mes të ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

imageNdodhesh në mes të arbitrimit të një ndeshje dhe ke nevojë për të kryer nevojat personale, por nuk ke çfarë të bësh? E thjeshtë, ua mëson ky arbitër. Gjatë takimit Bylis-Apolonia, ku të rinjtë ballshiotë dhe ata të ekipit fierak kanë zhvilluar një ndeshje mes tyre, njëri nga arbitrat ka dalë në anë të fushës dhe ka kryer nevojat personale. Por, ky moment nuk u ka shpëtuar atyre pak tifozëve që ishin aty, të cilët kanë dashur ta kenë si kujtim duke i bërë një fotografi. Shpresojmë që arbitri të mos jetë fotografuar edhe nga banesat që ka pasur përballë, pasi për të do ishte një situatë akoma edhe më e sikletshme. /Jeta Osh Qef/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.