Nuk mjaftonte Cani / Partizanit i dëmtohet dhe Sukaj

0
SHPËRNDAJE

Edgar Cani vazhdon fazën e rikuperimit pas problemeve në gju teksa në ndeshjen e djeshme ndaj Luftëtarit është dëmtuar dhe Xhevahir Sukaj autori i dy golave me Partizanin në dy ndeshjet e fundit.

Xhavahir Sukaj

Sukaj la ndeshjen i dëmtuar dhe pritet të kryej rezonancën magnetike për të parë shkallën e dëmtimit.

Në rastë te një përgjigje negative Partizani do të pësonte një goditje të rëndë pasi do të humbte një tjetër lojtar kyresor në sulm pas Canit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.