Nuk mungon as “Milan Club Albania” në Milanelo

0
SHPËRNDAJE

 

11232016_10207172107250784_795556667140345125_nSkuadra e Milanit, nën drejtimin e trajnerit të ri Sinisa Mihajloviç. Mes shumë tifozave të ardhur për të ndjekur të besuarit e tyre në milanelo, ishin edhe nga Shqipëria. Ra në sy banderola “Milan Club Albania” tek sa lojtarët kuqezi stërvitenin intensivisht. Elton Guranjaku, presidenti i Milan Club Albania në Shqipëri e komenton kështu pranin e banderolës në Milanelo: “Si ccdo fillim sezoni  Milanello hap dyert për  tifozat . Këtë herë nuk munguan as tifozët kuqezinjë nga Shqipëria me Fan Club-in e tyre zyrtar Milan Club Albania. Do të jetë një sezon ndryshe nga i fundit, pasi dhe klubi po bën blerje që do të rrisin cilësinë në skuadër ,”- është shprehur Elton Guranjaku, Presidenti Milan Club Albania. Shumë surpriza për anëtaret në Shqipëri dhe udhetime drejt “San Siros” i pret sërish këtë grup të organizuar në përkrahje te Milanit.

548426_187996024681670_805197656_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.