Nuk ndalet Llullaku, dopietë dhe fitore

0
SHPËRNDAJE

Azdren-Llullaku-Gaz-Metan-Medias-CFR-ClujGaz Metan Medias ka fituar në fushën e Tirgu Mures 2-1. Golat janë shënuar nga shqiptari Azdren Llullaku. Në fillim të lojës, në minutën e 7 dhe më pas në minutën e 31 sërish Llullaku dyfishon. I kot goli në fundin e pjesës së parë nga vendësit, sepse ndeshja u mbyll me fitoren e miqve falë golave të Azdren Llullakut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.