Nuno Ramos firmos për ekipin shqiptar

0
SHPËRNDAJE

13567383_847718582029469_294686566541608903_n
Ramos duke u prezantuar

Portugezi Nuno Miguel Viana Ramos firmosi dje pasdite për klubin shqiptar të Llapit të Podujevës. 20 vjecari Ramos luan në pozitën e mesfushorit dhe në karrierën e tij profe-sioniste ka luajtur vetëm për ekipet portugeze të kategorive të ulëta si Padroense, Prozis dhe Vilaverdense. Me kalimin te Llapi, i riu portugez synon të nisë rrugën drejt karrierës futbollistike profesioniste.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.