Obama: Dua të takohem me Messin

0
SHPËRNDAJE

messiii_1450686914-1835523Presidenti i Amerikës, Barack Obama, ka folur për mediat vendëse i ndodhur në Argjentinë për një takim pune. Ndër të tjera ai ka komentuar edhe yllin e futbollit Leo Messi: “Vajzat e mia duan ta takojnë, por s’po mundem të organizoj në takim.” – Tha Obama duke lënë të kuptohet se takimi mund të ndodh në muajt e ardhshëm.

Barack Obama, presidente degli Stati UnitiMessi në fakt ka një jetë shumë të zënë mes Barcelonës, kombëtares së Argjentinës, sponsorat, jeta private dhe aktivitete të tjera.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.