Odise Roshi s’di të ndalet, sërish gol

0
SHPËRNDAJE

 

Mesfushori fierak Odise Roshi po kalon një formë shumë të mirë. Ai ka gjetur sërish golin në rradhët e Terek Grozhnit.

Por kësaj here është një gol kupe dhe jo kampionati. Edhe Balaj ka qenë titullar, por Roshi ka gjetur golin në minutën e 55 duke barazuar shifrat ndaj UFA-s 1-1.

Ndërkohë në pëfundim Tereku u eliminuar pas goditjeve nga pika e bardhë e penalltisë. Balaj e ktheu në gol 11-metërshin e tij, por Terek u eliminua. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.