Ofertë arabe për Bicajn

0
SHPËRNDAJE

Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës
Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës

Ditmar Bicaj vazhdon të jetë lojtar i lirë që pas largimit nga Partizani dhe shumë shpejt pritet të mësohet skuadra e tij e re.

Minuta90.com mëson se për të ka një ofertë në Arabi, por emrin i skuadrës nuk bëhet i ditur për momentin.

Ndërmjetësimin për tranferimin e tij në Arabi po e bën menaxheri Erjon Islami.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.