Ofertë e pazakontë per John Terry

0
SHPËRNDAJE

Chelsea-v-Newcastle
John Terry

Teksa duket se karriera e 35 vjecarit John Terry po shkon drejt fundit në Stamford Bridge, një ofertë paksa e pazakontë ka ardhur në drejtim të lojtarit të Chelsea. Eshtë klubi danez Brondby që i ka ofruar një vend por jo si lojtar, por si trajner. Terry, në fakt, ka një miqësi të ngushte me pronarin e ekipit danez, Jan Bech Andersen, dhe nuk do të ishte cudi nëse kjo ofertë kthehet në një realitet shumë të afërt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.