Ofertë mijëra euroshe për Andi Lilën

0
SHPËRNDAJE

lila1Asteras Tripolis kërkon të blejë Andi Lilën dhe ka bërë një ofertë me vlerën e 180 mijë eurove.

Lajmi raportohet nga gazeta “Sport Day”, dhe Pas Janina është gati ta shesë pasi kontrata i përfundon sezonin e ardhshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.