Olsi Gocaj firmos me Laçin?

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Laçi ka bërë nje goditje në këtë merkato. Pas eleminit nga Europa League dhe disa firo të pësuara, drejtuesit kurbinas kanë vendosur të futen në merkato. Olsi Gocaj është lojtari më i ri i Laçit. Mbrojtësi shkodran ka nënshkruar kontratën me ekipin kurbinas, dhe tashmë është zyrtarisht pjesë e tyre. Pas largimit nga Vllaznia, lojtari nuk ka humbur kohë por menjëherë ka pranuar ofertën e Laçit, të cilët tashmë duan më shum se kurrë disa lojtarë për repartin e mbrojtjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.