Olsi Teqja drejt largimit nga Tirana

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Olsi Teqja para dy sezonesh kishte disa oferta të rëndësishme, pasi kishte bërë dy sezone të mira me Laçin dhe kish arritur të fitonte Kupën e Shqipërisë.

Partizani e donte, por ai zgjodhi Tiranën, me të cilën firmosi një kontratë dyvjeçare, e cila tashmë i ka përfunduar.

Tasnimë për mbrojtësin ka sërish interes nga Partizani, sikurse raporton “Sport Ekspres”, madje ka kontakte dhe bisedimet janë në rrugën e duhur për të arritur një marrëveshje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.