Olsi Teqja, zyrtarisht bardheblu

0
SHPËRNDAJE

Olsi Teqja tashmë mund të quhet zyrtarisht një lojtar i Tiran
s. Futbollisti, pasi mbylli aktivizmin me Laçin edhe në Ligën e Europës, tashmë është pjesë e bardhebluve.

11698834_1603666156556167_5415210290863976662_n

Ja çfarë shkruhet në faqen zyrtare të Tiranës në “Facebook.”

 

Olsi Teqja eshte zyrtarisht pjese e KF Tiranes. Mesfushori pasi ka gjetur akordin me klubin bardheblu dhe ka mbyllur aventuren me Lacin ne Europe, sot eshte bashkuar me skuadren ne stervitje. Afrimi i Teqjes te Tirana eshte nje goditje teper cilesore per sezonin e ri. Mesfushori ka qene nje nga lojtaret me te spikatur ne sezonin e fundit dhe jo vetem. KF Tirana mban nje tjeter premtim te dhene ne realizimin e objektivave. Lojtaret e premtuar pergjate periudhes se veres jane bere dhe do te behen pjese e projektit te ri ambicioz. Te tjera goditje cilesore do te kete ne vazhdim per te bere gati nje skuader pretendente per titull. Prezantimi i Olsi Teqjes do te behet neser ne zyrat e klubit tek stadiumi “Selman Stermasi” ne oren 12:00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.