Olympiakos huazon Laçin

0
SHPËRNDAJE

11541929_916805575042970_4207352651811373590_n
Qazim Laçi

Menaxheri Kostandin Grillo njofton nga Qipro rreth kalimit të futbollistit të Kombëtares sonë U21, Qazim Laci, drejt APOEL Nicosia në formë huazimi nga gjigantët grekë të Olympiakos. Ndonëse nuk ka luajtur fare me ekipin e parë (përvec në ndeshje të Kupës së Greqisë), Laci shihet si një talent i madh i së ardhmes dhe ka marrë pjesë rregullisht me ekipin e të rinjve në Ligën e Kampioneve ku ka bërë paarqitje të mira si dhe ka shënuar disa gola. APOEL u shpall kampione e Qipros dhe do të marrë pjesë në Ligën e Kampione-ve në edicionin e ardhshëm 2016-17.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.