Operohet Korreshi

0
SHPËRNDAJE

I demtuar pak ditë para nisjes për fazë pregatitore Erlind Korreshi eshte operuar ditën e sotme ne Kroaci.

Korreshi është operuar në gju , dhe do të jetë mungesa e madhe e trajnerit Artan Bano per fazën e parë te sezonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.