Operohet me sukses Curri, rikthehet pas tre muajsh

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Mbrojtësi i Flamurtarit, Debatik Curri, ka kryer me suksese ndërhyrjen kirurgjikale në këmbën e tij të djathtë pas dëmtimit të tmerrshëm që pësoi. Operiacini zgjati rreth 4 orë, dhe çdo gjë shkoi në mënyrën më të mirë. Mbrojtësi nga Kosova u dëmtua në stërvitje pas ndërhyrjes së Telushit, ku pësoi thyerje në këmbën e djathtë. Tashmë mbrojtësi do të qëndrojë 3 muaj larg fushave të blerta, dhe do të jetë një mungesë e rëndësishme e vlonjatëve në këtë fillim sezoni. Stafi i “Minuta90” i uron shërim të shpejtë mbrojtësit Debatik Curri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.