Operohet Niang, ja kthimi

0
SHPËRNDAJE

download
M’Baye Niang

Kthimi në fushë i futbollistit milanist që u aksidentua para pak kohësh, M’Baye Niang, nuk është edhe aq i largët sa mendohej në fillim. Madje, lojtari me shtetësi franceze mund të kthehet brenda këtij sezoni pasi operacioni i ligamentit të dëmtuar doli me shumë sukses.

Niang ka shënuar tetë gola këtë sezon dhe dukej si një ndër lojtarët më aktivë në repartin sulmues te Milan por një aksident i bërë me makinë e dëmtoi rëndë atë duke dhënë përshtypjen e humbjes së pjesës së mbetur të sezonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.