“Orakulli” Granit Xhaka ndez sfidën, ja sa e mposhtim Shqipërinë

0
SHPËRNDAJE

Ndeshja që do të luhet pas pak orësh në Lens mes Shqipërisë dhe Zvicrës ka filluar të bëjë një atmosferë tepër interesante.

Granit Xhaka
Granit Xhaka

Për t’a ndezur akoma më shumë këtë gjë ka menduar mesfushori i Zvicrës, Granit Xhaka, i cili në një prononcim ka thënë se skuadra e tij do të fitojë ndeshjen kundër Shqipërisë në Euro 2016.

Xhaka i vogël gjithashtu ka dhënë edhe parashikimin e tij për këtë ndeshje duke dhënë rezultatin e saktë sipas tij: “Unë them se Zvicra do të fitojë 2:0”, tha Xhaka për Albinfo.ch.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.