Paga e trajnerit Mladen Milinkoviç, reagon klubi i Luftëtarit

0
SHPËRNDAJE

Pas lajmeve të botuara ditën e djeshme në lidhje me pagën e trajnerit Mladen Milinkoviç, vjen dhe reagimi i Luftëtarit. Përmes një postimi në faqen e tyre në “Facebook”, klubit gjirokastrit ka mohuar lajmet në lidhje me pagën e trajnerit serb, e cila supozohej të ishte 2500 euro në muaj.

Drejtuesit e Luftëtarit e kanë mohuar këtë shifër, por nuk kanë dhënë as detaje të tjera me faktin se askush nuk është intersuar për këtë gjë. Sipas tyre ky lajm i publikuar është një pakujdesi, ose një gjë me qëllim i caktuar për të dëmtuar skuadrën gjirokastrite.

Më poshtë, është edhe deklarata e plotë e Luftëtarit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.