Panucci: Ne kte rrugë do të pregatisim dhe eliminatoret e ardhshme

0
SHPËRNDAJE

Panucci: Kemi luajtur me shumë kurajo , kemi berë nje.Ndeshje te jashtë zakonshme .
Kemi rrezikuar shumë herë ne ofensiv.

Ne kte rrugë do të pregatisim dhe eliminatoret e ardhshme , ky është nje boshtë për eliminatoret e ardhshme.

Panucci , Bejleri , Carcani

Kemi shumë pak uri brenda zone , duhet te kemi me shume uri para porte.
Janë sinjale shumë te mira per te ardhmen, skuadra ka luajtur shume mirë.
Një skuader qe ka shumë ide ishim te barabart ndaj Italis.

Qe nga neser un do ta shohë lojtarët pas nje muaji disa nga lojtarët luajn ne kampionate qe ka pak intensitet dhe kjo ndikon .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.