Paolo Tramezzani stërvit fëmijët e emigrantëve

0
SHPËRNDAJE

femijet
Nisma e një emigranti shqiptar i jep mundësinë fëmijëve të stërviten me ndihmësin e De Biasi-t, Paolo Tramezzani.

Rreth 40 fëmijë nga Diano Marina, provinca e Imperias kanë nisur një kamping stërvitor me trajnerin Tramezzani.

Mes fëmijëve janë dhe shumë shqiptarë, konfirmon Ndriçim Aga, një emigrant që është i njohur në Itali për angazhimet e tij me sportin.

Tramezzani është thirrur për të zhvilluar disa seanca me këta fëmijë./ Top Channel
tramecani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.