Partizani, 2 titullarë kryejnë stërvitje të diferencuar

0
SHPËRNDAJE


Alban Hoxha dhe Renato Malota, dy titullarë të skuadrës së kuqe, janë stërvitur ditën e djeshme të diferencuar, duke bërë merak stafin teknik.

Por, gjasat janë që ata të rikuperohen dhe të jenë gati në kohë për sfidën me Kukësin të dielën, e cila është shumë e rëndësishme për të dyja skuadrat që tentojnë titullin kampion.

Pjesa tjetër e grupit ka qenë në dispozicion të trajnerit Starova, pasi nuk ka të dëmtuar apo të pezulluar për ndeshjen me Kukësin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.