Partizani, 50 mijë euro për futbollist

0
SHPËRNDAJE

partizaniPresidenti Gazmend Demi, sipas Panorama Sport ka akorduar një premio prej gati 1 mln euro, ku llogaritet 50 mijë euro për cdo lojtar. Sic dihet të kuqtë kërkojnë kualifikimin në fazën e grupeve në Ligën e Europës dhe sot do të përballen me Krasnodar në ndeshjen e parë.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.