Partizani A mposhtë Partizanin B

0
SHPËRNDAJE

Partizani ka mposhtur Partizanin B në miqsoren e zhvilluar në kompleksin stërvitor Kamëz

Kjo miqsorja e fundit në prag të ndeshjes me Lacin, per të kuqtë kanë shenuar Sukaj Trashi Adrorjan Progni dhe Braziliani i afruar së fundemi Warley .

MIQESORE
Ft
Partizani 5 – 1 Partizani B
Shënues: Adorjan , Progni , Trashi, Warley, Sukaj / Kumanova

Formacioni titullar:
Haxho, Ibrahimi, Atanda, Fejzullahu, Kotobelli, Batha, Adorjan, Bardhi, Vila, Progni, Herrera.

Në pjesën e dytë u aktivizuan:
Xhika, G. Krasniqi, Malota, Kalari, Selvagio, La Camera, Trashi, Shahinas, Warley, Djidjiwa, Sukaj, Sulejmani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.