Partizani anti-Salzburg

0
SHPËRNDAJE

partizaniTrajneri Sormani i ka të qarta idetë, dhe formacionin me të cilin do ta sfidojë Salzburgun.

Kështu, ai ka vendosur që t’i besojë sërish të njëjtit formacion që ka luajtur në përballjet me Slovan Bratislavën dhe Ferencvarsoshin.

Hoxha – Ibrahimi, Krasniqi, Arapi, Kalari – Ramadani – Vila, Batha, Trashi, Torasa – Fili

S'KA KOMENTE

Comments are closed.