Partizani B fitore me Adën

0
SHPËRNDAJE

partizaniPartizani B ka fituar në kampionat duke përmbysur Adën e Velipojës. Gjeci dhe Vatnikaj kanë shënuar golat e fitores në minutat e 65 dhe 91 duke sigluar fitoren e vështirë por që vlen një trepikësh shumë të rëndësishëm, 2-1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.