Partizani bën “boom”

0
SHPËRNDAJE

Partizani ka bërë goditjen e parë në merkaton e verës. “Demat” kanë rrëmbyer golashënuesin e Korabit dhe Kategorisë së Parë, Sindrit Gurin.

Sipas Sport Ekspres, nënkampionët e Shqipërisë kanë mbyllur marrëveshjen me golashënuesin e Korabit dhe Kategorisë së Parë.

Partizani ka mposhtur konkurrencën e Kukësit dhe i ka siguruar kontratë “2+1” shkodranit. Guri do të formojë dyshen e sulmit me Xhevahir Sukajn, pasi Stevan Raçiç me shumë mundësi do të largohet.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.