Partizani dhe Teuta pa ndryshime

0
SHPËRNDAJE

teuta minutaTeuta ka mbërritur ne Kazakistan, atje ku do përballet me Kairat në ndeshjen e kthimit, dhe çështja kualifikim është e vështirë për durrsakët që kanë humbur ndeshjen e parë me rezultatin 0-1.

Veç rezultatit në disfavor, është edhe fakti që luajën ndaj një kundërshtari cilësore, ndërkohë që trajneri Ahmataj pritet të mos bëjë ndryshime në formacion.

Teuta: Moçka, E. Hoxha, R.Hoxha, Shkalla, Kotobelli, Hodo, Hila, Lena, Çyrbja, Musta, Magani

Gjithashtu edhe Partizani pritet të luajë me të njëtin formacion ndaj Slovan Bratislavës në Sllovaki.

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Krasniqi, Arapi, Kalari, Vila, Ramadani, Batha, Trashi, Torasa, Fili

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.