Partizani dhe “Ultras Guerrils”, në ndihmë të të përmbyturve

0
SHPËRNDAJE

15025534_576317959229271_1777710745335106692_oPërfaqësues të klubit të Partizanit, lojtarë dhe anëtarë të grupimit “Ultras Guerrils” kanë vizituar sot Fushë Krujën një prej zonave më të goditura nga përmbytjet e ditëve të fundit.

Të gjithë bashkë falë një fushate sensibilizuese kanë kontribuar duke dhuruar mallra konsumi për t’iu gjetur pranë mjaft familjeve në nevojë në keto moment të vështira.

Një kontribut modest, por që ka përcjellë emocione të forta tek familjet dhe banorët e kësaj zone të prekur nga kjo fatkeqësi. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.