Partizani e do, Kukësi nuk e lëshon

0
SHPËRNDAJE

Izair Emini
Izair Emini

Izair Emini nuk po kalon një moment të mirë te Kukësi, dhe këtë kërkon ta shfrytëzojë Partizani.

Sipas Panorama Sport drejtuesit e kuq kanë nisur bisedimet, ndërkohë që është drejtori Dervishi i i Kukësi që frenon gjithçka.

Në intervistën e tij, ai shprehet se Emini nuk largohet nga Kukësi, dhe se të gjithë po e mbështesin atë, pavërësisht rastit që humbi me Austrinë e Vjenës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.