Partizani “eliminohet” ndaj Slovanit

0
SHPËRNDAJE

Partizani është mposhtur 3-1 ndaj Slovan Bratislavës. Miqësorja që duhet të ishte një ndeshje zyrtare është triumfuar nga vendasit. Fili shënoi golin e vetëm për të kuqtë. Tashmë Partizani përgatitet për Champions League dhe do të përballet me Ferencvarosh të Hungarisë pas dënimit që UEFA ka dhënë për Skënderbeun.partizani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.