Partizani është gati…

0
SHPËRNDAJE

13081744_10154812436969386_2130264241_n
Partizani ne seancen e fundit stervitore ne stadiumin “Qemal Stafa”

Skuadra i ka dhënë fund sot përgatitjeve në prag të takimit ndaj Tërbunit. Traineri Agostineli ka preferuar ta zhvilloj seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Qemal Stafa” e cila është kryer në mesditë. Tashmë tekiku Italian ka përcaktuar edhe 11 titullarët të cilët pritet të hedhë në fushë ndaj Tërbunit. Në pikpyetje mbetet vetëm sulmuesi Astrit Fazliu, i cili sot ka zhvilluar një stërvitje të diferencuar nga grupi si pasoj e një shqetësimi muskulor. Për këtë takim nuk do të jenë të gatshëm për skuadrën Alban Hoxha, Arbnor Fejzullahu dhe Idriz batha të skualifikuar me kartonë, ndërkohë që rikthehen mbrojtësit Labinot Ibrahimi dhe Ditmar Bicaj. Skuadra vijon të jetë e grumbulluar në rezidencën e hotel “Vila Park” ku do të qëndroj deri pak orë pëprara se ti drjtohet stadiumit “Qemal Stafa”.

/Partizani.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.