Partizani feston ditëlindjen e Starovës

0
SHPËRNDAJE

1Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova ka festuar 61-vjetorin e lindjes së tij. Të pranishëm ishin lojtarët, por edhe drejtues të klubit. Në këtë urim bashkohet edhe redaksia jonë duke i uruar jetë të lumtur dhe sa më shumë trofe me Partizanit profesor Starovës.2 3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.