Partizani “fiksohet keq” pas Jasir Asanit

0
SHPËRNDAJE

Partizani është “fiksuar” pas Jasir Asanit, i cili ka konfirmuar se të kuqtë kanë nisur bisedimet për ta pasur në ekip.

Diçka të tillë mesfushori me tipare sulmuese e shpreh në një prononcim për “Panorama Sport”, ndërkohë që siç dihet ai është nën kontratë edhe gjashtë muaj me Vardarin.

Për të ka interes edhe Shkëndija e Tetovës si dhe Amkar në Rusi, të cila po përpiqen të përfitojnë shërbimet e Asanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.