Partizani fillon përgatitjet me një rikthim të rëndësishëm

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Partizanjt ka rifilluar ditën e sotme përgatitjet pas pushimit 3 ditor të dhënë nga stafi teknik. Në orën 14:30 ekipi ka kryer seancën e parë në “Qendrën e Ekipeve Kombëtare në Kamëz”. Trajneri Agostineli nuk e ka patur grupin të plotë pasi kapiteni Hoxha, Bardhi dhe Fili janë të impenjuar me ekipet përfaqësuese. Ndërkohë një lajm i mirë vjen për të kuqtë. Më në fund me skuadrën është bashkuar edhe Mentor Mazrekaj.

Mazrekaj në stërvitje
Mazrekaj në stërvitje

Padyshim që ky është një lajm tepër pozitiv, por mesfushori me tipare sulmuese është përgatitur veçmas grupit pasi vijon të mos jetë në gjendjen e tij optimale. Faza e Katërt e Kampionatit, i cili do të rinis në 2 prill do ta shoh skuadrën e Partizanir të impenjuar në trasfertën e Laçit .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.