Partizani fiton mes vuajtjeve

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Partizanit ka arritur të fitoj minimalisht 1-0 ndaj Korabit. Ndeshja u zgjidh nga një gol i Azubel në minutën e 38-të. Ndërkohë që në pjesën e dytë skuadra e kuqe ka patur raste të shënoi me anë të Azubel, por deri në fund ka vuajtur në këtë fitore, pasi edhe kundërshtari ishte tepër i freskët në lojën e tij dhe rrezikoi të barazonte sfidën në raste sporadike. Tashmë të kuqtë mendojnë për ndeshjen e ditës së enjte ndaj Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.