Partizani/ “Gazzeta dello Sport” zbulon objektivin e radhës së Moggit për Partizanin

0
SHPËRNDAJE

Me Moggin konsulet dhe Iulianon trajner, Partizani vijon të jetë në kërkim të përforcimeve në Itali. Së fundmi ka dal në skenë dhe një tjetër emër që lidhet me një afrim të mundshëm te skuadra e “Demave”.

“Gazzeta dello Sport” shkruan se bëhet fjalë Eric Herrerra, njëlojtar që ka luajtur në Lega Pro me Paganezen sezonin e fundit. Në dy sezonet e fundit ka qenë në formë huazimit te Lecce, por tashmë ka mbetur pa kontratë.

Herrera është një mesfushor që luan në qendër dhe në krahë dhe mund të jetë zëvendësuesi ideal i Mazrfekajt, i cili u largua në Kosovë te Prishtina.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.