Partizani ka festë para Tërbunit

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Partizanit ka festë përpara ndeshjes me Tërbunit. Presidenti Demi, drejtues, stafi dhe skuadra kanë festuar sot ditëlindjen e Drejtorit të Përgjithshëm Dritan Dervishi. Në ambjentet e rezidencës hotel “Vila Park”, ku ekipi vijon të jetë i grumbulluar, klubi i kuq ka organizuar edhe ceremoninë festive dedikuar posaçërisht drejtorit Dervishi në këtë ditë speciale të tij. imagePadyshim dhurata më e bukur për drejtoritn e Partizanit do të jetë fitorja në sfidën e sotme ndaj Tërbunit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.