Partizani kërkon Ekuban-in, heziton Kievo

0
SHPËRNDAJE

Partizani kërkon ta bëjë të tijin sulmuesin ganez Kaleb Ekuban, por për këtë duhet të paguaje te Kievo.

Drejtuesit e të kuqve kanë komunikuar me homologët e tyre italianë raporton “Sport Ekspres”, teksa kanë marrë edhe një përgjigje.

Sipas asaj që shkruan gazeta, te Kievo akoma nuk kanë vendosur gjë mbi të ardhmen e Ekuban dhe kanë kërkuar që për këtë çështje të flasin sërish në muajin shkurt, kur edhe ata të jenë të gatshëm për të dhënë një përgjigje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.