Partizani / Krasniqi “pa dashje” konfirmon atë që përflitej prej ditësh

0
SHPËRNDAJE

Klubi i Prishtinës ka njoftuar se sezonin e ardhshëm pjesë e tyre do të jenë Mentor Mazrekaj dhe Labinot Ibrahimi, por te Partizani askush nuk denjon ta konfirmojë ose ta hedhë poshtë diçka të tillë.

Nga Kosova Ibrahimi shprehet se nuk di gjë, ndërsa Mazrekaj është nga ata që nuk flet për mediat. Gjithsesi, zyrtarizimin e largimit të tij e bën Gëzim Krasniqi, me anë të një postimi në “Instagram”, teksa shkruan: “Me Menqën, do na marrë malli!”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.