Partizani-Laçi, ndryshon orari i ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

1

Pas ndryshimit të orarit të ndeshjes midis Vllaznisë dhe Luftëtarit, ka ndryshuar orari edhe për sfidën Partizani-Laçi.

E parashikuar fillimisht për t’u luajtur në orën 14:00, kjo sfidë do të luhet tri më pas, në orën 17:00.

Ndeshja do të luhet ne stadiumin “Elbasan Arena”, me praninë e tifozëve të të dyja ekipeve, për të cilat ka dalë edhe njoftimi për çmimet e biletave dhe sektorët ku do të qëndrojnë. /minuta90.com/

partizani-laci

S'KA KOMENTE

Comments are closed.