Partizani largon dy lojtarë

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Partizanit ne stervitje
Skuadra e Partizanit ne stervitje

Samson Mbingui, mesfushori nga Gaboni, dhe izraeliti Ben Ben Yair janë larguar nga Partizani shkruan Panorama Sport.
Të dy mesfushorët e mbërritur vetëm pak ditë më parë në provë, nuk kanë treguar se bëjnë diferencën, ndaj edhe testimi i tyre ka përfunduar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.