Partizani mbyll përgatitjet anti Bylis

0
SHPËRNDAJE

partizani

Skuadra e Partizanit  i ka dhënë fund përgatitjeve në prag të takimit ndaj Bylisit  i vlefshëm për Javën e 25 të Kategorisë Superiore.

Seanca e fundit është zhvilluar në orën 10:30 në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare “ në Kamëz. Traineri Agostinelli ka testuar për të fundit herë gjendjen e lojtarëve ku përjashtim ka bërë vetëm sulmuesi Sukaj , qe vijon fazën e rehabilitimit dhe nuk do të jetë i gatshmë për sfidën ndaj Bylis. Rreth orës 16:30  ekipi do të udhëtojë drejt qytetit të Fierit ku edhe do të akomodohet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.