Partizani me mungesa të rëndësishme

0
SHPËRNDAJE

partizani7-470x313Derbi i madh po afron por për Partizanin është kohë shqetësimesh të mëdha pasi përvec presionit të ndeshjes dhe pretendimeve për titull, do ti duhet të menaxhojë edhe disa mungesa të lojtarëve të rëndësishëm. Kështu, Panorama Sport bën të ditur se Emiliano Vila me shumë mundësi nuk do të jetë i gatshëm për arsye dëmtimi por gjithashtu edhe mesfushori Idriz Batha po stërvitet vecmas grupit pasi ka patur probleme. Të dy janë të gatshëm të sakrifikojnë por fjalën e fundit do ta ketë stafi mjekësor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.