Partizani me tre mungesa drejt Pukës

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ / E Shtunë ora 13:00 / Stadiumi “Ismail Xhemali” Pukë
Të kuqtë i kanë dhënë fund përgatitjeve këtu në Tiranë. Ekipi i Partizanit zhvilloo seancën e fundit stërvitore paraditen e sotme në komplesksin sportiv “Internacional” në Pezë, në prag të transfertës ditën e Shtunë Tërbuni – Partizani, e vlefshme për javën e 5-të të kampionatit. Teknikun Starova në këtë sfidë nuk do mundet të ketë shërbimet e Raçiç, Fazliut dhe Kalarit, të cilët për arsye dëmtimi nuk kanë mundur të zhvillojnë stërvitje të plotë me grupin gjatë kësaj jave. Skuadra e Partizanit do të udhëtojë pasditen e sotme drejt qytetit të Pukës nga ku do nis grumbullimin deri në momenitn kur do t’i drejtohet stariumit të Pukës.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.