Partizani merr vizat ruse

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Partizanit ne stervitje

Këmbëngulja e Partizanit, deri në ambasaden ruse në Beograd, ka bërë që të kuqtë të marrin vizat e nevojshme.

Rusia nuk e njeh Kosovën dhe nuk u jep viza shtetasve kosovarë dhe si pasojë, mbrojtësi Labinot Ibrahimi dhe mesfushori Ylber Ramadani rrezikonin të mbeteshin në Shqipëri.

Në këtë mënyrë, Partizani, me në krye trajnerin Adolfo Sormani, do ta kenë grupin e lojtarëve më të plotë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.