Partizani miqësore “brenda llojit”

0
SHPËRNDAJE

13937949_540291882831879_3452349184672348842_oU zhvillua dje në kompleksin sportiv të Pezës një ndeshje miqësore mes Partizanit A dhe B. Për ekipin e parë luajtën kryesisht lojtarët që nuk u aktivizuan ose luajtën vetëm pak minuta në Europa League ndaj Krasnodar të Rusisë. Rezultati përfundoi 6-0 për ekipin A.

PARTIZANI 6 – 0 PARTIZANI B
Formacioni: Xhika, Malota, Atanda, Janku, Fejzullahu, Ismailaj, Bertoni, Hasa, Vatnikaj , Jaupaj, Fili. Trajner: A. Sormani
Partizani B: Dajsinani, Karameta, Mema, Trimi, Hoxha, Limani, Lika,Lleshi, Sokoli, Mersini, Bako.Trainer: Genci Mahmutaj
Shënues: Vatnikaj (3), Jaupaj (2), Fili

S'KA KOMENTE

Comments are closed.