“Partizani na ka mundur me arbitra, sot u tregojmë sa vlejnë”

0
SHPËRNDAJE

Klodian Duro
Klodian Duro

Trajnerit të Kukësit Klodian Duro, duket se ende nuk i ka dal inati i ndeshjeve të kaluara, sidomos asaj në “Qemal Stafa” ku në favorin e kuksianëve kanë qenë 2-3 penallti të mohuara, gjithnjë sipas tyre.

Kukesi
Kukesi

Në të përditshmen Panorama Sport, Klodian Duro lëshon sfidën për të kuqtë: “Na kanë mundur më parë me arbitra, sot u tregojmë se sa vlejnë.” Duket një deklarat thumbuese, e cila mbart inat brenda saj.

Sigurisht në momentin që gjyqtari do të vërshëllej fillimin e sfidës fjalët në media apo ajo që ka ndodhur në ndeshjet e shkuara do të harrohet dhe padyshim 90 minutat e ditës së sotme do të tregojnë se cila skuadër ka të drejtë. Kjo sfidë do të jetë e rivalizuar për vetë faktin që dy skuadrat kanë objektiva të ndryshëm por dy anët shumë të rëndësishëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.