Partizani në hall, ankohet në UEFA

0
SHPËRNDAJE

Labinot Ibrahimi
Labinot Ibrahimi

Partizanit po i hapen probleme në lidhje me vizat për Ibrahimin dhe Ramadanin, dhe për këtë ata kërkojnë zgjidhje.

Gazeta Panorama Sport shkruan se klubi i kuq ka vënë në dijeni UEFA-n, si dhe Federatën Shqiptare të Futbollin e Krasnodarin, i cili sipas drejtori Tomori duhet të ndërhyjë që Partizani t’i ketë të dy kosovarët me vete në Rusi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.